תיקוני זכוכית

זכוכית המשולבת בבית גורמת תורמת לעיצוב של כלל הבית. זכוכית משדרת שבריריות קלאסית ויוקרתיות.
אך מה קורה כאשר אתם מגלים במעקות הזכוכית שלכם סדק? החלון נשבר? זכוכית הויטרינה המיוחדת יוצאת מהמקום וכלי בית העשוי מזכוכית נופל לכם מהידיים ונשבר?
במצב כזה תצטרכו להזמין איש מקצוע אמין ומיומן אשר מבצע שירות של תיקוני זכוכית.

תיקוני זכוכית- סוגים שונים של זכוכית
כיום, ניתן למצוא סוגים רבים של זכוכיות, חלק מהזכוכיות איכותיות יותר, חלקן חזקות יותר מאחרות ועוד.
זכוכית קריסטל- זכוכית זו עמידה יותר מכל הזכוכיות הרכות וכן היא בוהקת. הבוהק שלה הביא לכך שמשתמשים בה בעיקר לכל מיני כלי זכוכית יוקרתיים.
זכוכית מחוסמת- זכוכית זו חזקה יותר מכל זכוכית רגילה. החוזק שלה הוא פי חמש מזכוכית רכה רגילה וזאת משום שבתהליך הייצור שלה מחממים אותה לטמפרטורה של שבע מאות מעלות.
זכוכית מבודדת- כאן הכוונה היא לשתי זכוכיות שביניהן גז או אוויר. דבר אשר הופך את הזכוכית המבודדת למבודדת תרמית וכן אקוסטית. אם אתם זקוקים לזכוכית כזו קרוב לוודאי שתצטרכו להזמין אותה בהתאמה אישית. אם תזדקקו לאיש מקצוע אשר מבצע תיקוני זכוכית, חשוב מאוד שתכינו אותו מראש כי מדובר בזכוכית מבודדת, כי לא כל בעל מקצוע בתחום הזגגות הוא בעל ניסיון בסוג זה של זכוכית.
זכוכית משוריינת- זכוכית זו ניתן לראות פעמים רבות ברכבים צבאיים, רכבי בטחון וכן כל מתחם אשר יכול להיות רגיש לפעילויות פליליות ופעולות טרור.

תיארנו כאן סוגים שונים של זכוכית, אך כאשר אנו מדברים על תיקוני זכוכית הכוונה היא בעיקר לתיקונים של זכוכיות שונות בבית, במשרד או בבית העסק.
קחו בחשבון כי לרוב זגג יוזמן לבצע תיקונים במקרים של שבר בחלון הזכוכית, שבר בחלון הדלת, שולחן הזכוכית בסלון ביתכם או במשרד ספג מכה והזכוכית נשברה, מדפי הזכוכית בשירותים או במקלחת נשברו, אחד ממדפי הזכוכית של המקרר נשבר, הזכוכית בדלת הכניסה הראשית לבניין המגורים שלכם נשברה.

שימו לב, חובה לוודא כי הזגג אשר מגיע אל המתחם שלכם על מנת לבצע תיקונים הוא צריך להיות מיומן בסוג הזכוכית השבורה. אם תזמינו איש מקצוע אשר אינו יודע כיצד להתמודד עם זכוכית מחוסמת או כל סוג אחר של זכוכית, קרוב לוודאי שאותו זגג ידרוש כסף עבור הביקור אך לא יוכל לבצע את העבודה בצורה מיטבית, אם בכלל.

תיקוני זכוכית- נקודות חשובות
• וותק וניסיון- תמיד תוודאו מהו הוותק והניסיון של איש המקצוע אשר אתם מעוניינים להזמין לשם תיקון הזכוכית. שימו לב ישנם זגגים אשר יאמרו לכם כי יש להם מספיק וותק וניסיון להתמודד עם כל זכוכית וכי אינכם צריכים לציין מה סוג הזכוכית שנשברה. אם איש מקצוע אומר לכם זאת בביטחון מלא, קרוב לוודאי שניתן להאמין לכך שהוא מנוסה בכל הקשור אל תיקונים של זכוכית.
• זמינות- חשוב מאוד שתבחרו זגג אשר יכול לבצע תיקוני זכוכית מהיום להיום אך אינו גובה מחיר כפול מהמחיר הנהוג בשוק תיקוני זכוכית.
עלות- תמיד בקשו לדעת את העלות של התיקון בטרם הזגג מתחיל בתיקון עצמו. קחו בחשבון כי רק בצורה זו תוכלו להגיע להחלטה האם העלות מתאימה למצבכם הפיננסי או לא.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support