חלונות בלגיים מעוצבים

חלונות בלגיים מעוצבים

מערכת חלונות בלגיים המשלבות עיצוב בסגנון חלון הברזל עם איכיות חלון האלומיניום.
מערכת בלגית נותנת גמישות עיצובית רבה בתכנון מראה הפתח ע"י שילוב חלקים קבועים וחלוקות פנימיות.

אם אתם מעוניינים בחלונות מיוחדים בסגנון אירופאי יפהפה, אתם מוזמנים להיכנס אל אולם התצוגה או הקולקציות החדשות של החלונות באינטרנט ולבחור חלון בלגי המתאים לאווירה אותה אתם מעוניינים לשדר בביתכם.

חלון בלגי הוא חלון המעוצב באותו סגנון בו נהגו לעצב חלונות בימי הביניים במדינות שונות ברחבי אירופה. רוב הבתים בהם הותקן דאז חלונות אלו היו הבתים של פשוטי העם וזאת בניגוד המוחלט לקהל היעד אשר רוכש היום חלון בסגנון בלגי לביתו.

 

הכל על חלון בלגי

החלון הבלגי עשוי מפרופיל של חומר האלומיניום או חומר הברזל. הפרופיל הינו דק מאוד ומשווה לחלון מראה עדין ואצילי. רוב האנשים אשר מבינים קמעה בכל הקשור אל חלונות, מעדיפים חלון בסגנון בלגי העשוי מפרופיל אלומיניום, שכן חלון זה הוא בעל יתרון משמעותי מאוד- חומר האלומיניום עמיד ואטום ולכן החלון יכול להחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה.

בעבר, חלון בסגנון בלגי היה חלון היה חלון אשר נפתח מעט רק לכיוון אחד וזאת על מנת לאפשר מחזוריות של אוויר ואוורור באותו חלל בו הוא מוקם. כיום, ניתן לרכוש גם חלונות בלגים אשר נעים באמצעות הזזה מצד לצד.

אם עיצבתם את ביתכם בצורה מיוחדת וכעת כל מה שנותר הוא לבחור את החלונות שיתאימו לשאר העיצוב השלט בבית, ההמלצה היא לבחור בחלון בלגי. חלון בסגנון בלגי ידוע כאחד החלונות היפהפיים ואיכותיים ביותר בשוק החלונות בישראל.
אתם אלו שיכולים לבחור מה יהיה העיצוב של חלון זה ורוב האנשים מעוניינים לבחור לחלון את המסגרת המיוחדת והמתאימה ביותר אשר תהפוך את החלל בו החלון ממוקם לחלל מרשים, ממנו אי אפשר יהיה להתעלם.
ניתן לראות חלונות בלגים רבים בשכונות מגורים יוקרתיות בישראל, ולא בכדי.
כל מבנה שאליו תחליטו לשייך חלון בלגי יהפוך מיידית לבעל מראה קלאסי מרשים.

היתרונות של חלון בלגי לעומת חלונות מסוגים אחרים

• מראה כולל – חלון בלגי ישווה לבית שלכם מראה יוקרתי וקלאסי וישדר חמימות אירופאית ביתית.

• עיצוב וגמישות יצירתית – נתן לבחור מסגרות מחומרים שונים ובצבעים שונים אשר ישווה לחלון שלכם מראה מיוחד המותאם לביתכם. היצירתיות שלכם תוכל לבוא לידי ביטוי בחלונות הבלגיים אשר אתם בוחרים.

• חומרים – ניתן להזמין חלונות בלגיים מאלומיניום או מברזל. לכל חומר יש את היתרונות שלו.
אם תחליטו להזמין חלונות בסגנון בלגי מחומר אלומיניום חשוב שתדעו כי מדובר בחומר קל משקל אשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

בנוסף, כל נושא האחזקה והתחזוקה של חלונות העשויים מחומר אלומיניום היא מינורית מבחינה כספית וכן מבחינת זמן השקעה בניקיונו של החלון ועוד.
אם החלטתם על חלון בלגי מברזל, חשוב שתדעו כי חומר זה חזק מאוד ויחזיק מעמד לאורך זמן.
החומר מאפשר ייצור חלון בסגנון בלגי ברמת גימור גבוהה, מסגרת דקה ועיצוב המותאם לדרישה שלכם.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support