תריסים חשמליים מחירים

בהיותנו ילדים הורגלנו לשחק עם החבל אשר מוקם בצד התריס של החדר שלנו, דבר שיצר פעמים רבות בעיות שונות בתריס. היום, כמה עשורים אחרי רוב הילדים אינם יודעים מהם תריסים בעלי מנגנון מכאני, שכן רוב התריסים הם תריסים חשמליים מחירים.

תריסים שנשברו בגלל שחיקה או התפוררות של החבל, תריס שהחבל הוותק ממקומו והתריס נפל ומיני מצבים ובעיות אשר גרמו לנו להזמין איש מקצוע מדי שני וחמישי, כבר אינם קיימים.
תריסים חשמליים מחירים הם תריסים העשויים מחומר חזק מאוד, חומר האלומיניום. לכן, תקלות ובעיות שונות אינן מנת חלקם לעיתים קרובות. דבר המשתלם לנו מבחינת נוחות ומבחינת הוצאות כספיות מיותרות.

אם בעבר, העלות של תריסים אלו הייתה גבוהה, בשנים האחרונות המחירים ירדו וכמעט כל צרכן המעוניין ברכישת תריסים אלו יכול להרשות זאת לעצמו.

תריסים חשמליים מחירים- נקודות חשובות
החשמל- ישנם מצבים בהם אנו מגלים כי התריסים החשמליים שלנו אינם פועלים, דהיינו, המתג לא עובד ואין אנו יכולים לסגור או לפתוח אותם. במקרים אלו יש לאנשים רבים נטייה לטלפן אל אותה חברה ממנה הם רכשו את התריסים ולהזמין מהם איש מקצוע אשר יתקן את אותו תריס. ההמלצה שלנו היא לזכור כי מדובר בתריס הפועל על מנגנון חשמלי והצעד הראשון, (וזאת בטרם אתם מזמינים איש שיתקן את התריס), הוא לבדוק האם מתג החשמל לא נפל.
ניקוי- ניקוי תריסי חשמל שונה מניקוי של תריסים רגילים. לרוב האנשים יש נטייה לשכוח כי מדובר בתריסים הפועלים על חשמל ולכן התזת מים עליהם לשם ניקוי הוא אינו רעיון טוב. ניקוי של תריסים חשמליים מחירים צריך להיעשות על ידי מטלית יבשה או חומר מיוחד המותאם להם. אל תנקו את התריס עם חומרים כימיים שכן אלו עשויים לגרום נזק לצבע של התריסים.
הארגז- רכישת תריסים חשמליים מחירים, משמע תריסים שאיתם מגיע גם ארגז דו צדדי. וודאו כי ארגז זה אטום לגמרי על ידי חומר בידוד חזק. במקרה בו הארגז אינו אטום טלפנו מיידית לחברה ממנה רכשתם את התריס ובקשו לספק לכם ארגז חדש. אם במהלך הזמן חומר הבידוד של הארגז התפרק, חובה שבמיידית תזמיני איש מקצוע שיתקן את הבעיה וזאת על מנת שהחומר המתפרק לא יזלוג בטעות אל בין השלבים ויגרום נזק חומר לתריס.
תקלות- תדירות התקלות בתריסים בעלי מנגנון חשמלי הוא נמוך. אך אם בכל זאת קרה מצב וקיימת תקלה בתריס, חשוב מאוד להזמין איש מקצוע מיומן אשר מבין בכל הקשור אל מערכות חשמל ובעל ניסיון בכל הקשור אל תיקון של תריסים חשמליים מחירים.

בחירת תריסים חשמליים מחירים – בחירה חכמה
בחירת תריסים חשמליים צריכה להיעשות בתבונה.
הדבר הראשון אותו תצטרכו לוודא הוא כי אתם רוכשים תריסים אלו מחברה אמינה ובעלת ותק, אשר יכולה לספק לכם מענה מהיר על ידי מקצוענים לכל בעיה אשר יכולה להתעורר בתריסים.
לאחר שוידאתם נקודה חשובה זו, כל שנותר הוא לבחור תריסים חשמליים מחירים בצבע ובעיצוב מודרני המתאימים לשאר סגנון העיצוב של הבית.

ע"מ לקבל מחירי תריסים חשמליים, מלאו את הטופס הבא ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

תריסים חשמליים

כל אחד מאיתנו זקוק לתריסים בביתו והשאלה העומדת על הפרק היא לא האם אנו נרכוש תריסים, אלא, איזה סוג של תריס ישמש אותנו בצורה הטובה ביותר. תפקידו של התריס הוא להגן עלינו מפני קרינת השמש וכן לאפשר לנו מידה של פרטיות באותו חלל בו אנו נמצאים. בנוסף, הוא מאפשר לנו להחשיך את החדר בשעות היום ולהיכנס לאשליה כי השעה היא שעת ערב. אם כך איזה תריס כדאי לרכוש ומדוע?

תריס גלילה משוך: שלב העשוי 100% אלומיניום המקנה לתריס חוזק ועמידות גבוהים ומתאים למפתחים עד רוחב 5 מ’ ומאפשר מעבר אור ואויר מירביים.ניתן לשלב מנוע הפעלה חשמלי\ידני.ניתן לשלב את כל סוגי ארגזי התריסים ולשלב את כל סוגי הצבעים.

תריס גלילה מוקצף: שלב אלומיניום המיצור בתהליך רול פורמינג של פח אלומיניום בעובי 0.3 מ"מ המכופף לצורת שלב שבתוכו קצף המעניק חוזק ובידוד לשלב הקל והאטרקטיבי.מתאים למפתחים עד רוחב 330ס"מ.בידוד אקוסטי מרעשים.חיסכון באנרגית חימום\קירור.ניתן לשלב מנוע הפעלה חשמלי\ידני.ניתן לשלב את כל סוגי ארגזי התריסים ולשלב את כל סוגי הצבעים.

תריסים חשמליים
בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה הולכת וגדלה של רכישת תריסים חשמליים לחלונות בתים, משרדים ומבנים מוסדיים. הסיבה לפופולאריות זו נובעת משילוב איכותי של פונקציונאליות ומראה אסתטי.
במאמר זה נגולל בפניכם את כל המידע הנדרש לכם על מנת להגיע להחלטה האם תריסים אלו ישרתו גם אתכם בצורה הטובה ביותר.

אנשי מקצוע, בהם אדריכלים ומעצבי פנים, שמים דגש מיוחד על תכנון מפתחי החלונות הפזורים ברחבי הבית, מחלון השירותים הקטן יחסית ועד חלונות הענק בסלון רחב הידיים. תשומת הלב המיוחדת הזו מוענקת לחלונות בצדק, בסופו של דבר הם אלו המחוללים את השינוי המהותי ביותר במראה החלל, בוויסות הטמפרטורה ובאור החודר אליו והוא זה המשרה בו את האווירה הייחודית.

לאחר הצבת כל חלון במקום המתאים ביותר יש לבחור את חומרי הגלם מהם ייצרו את החלונות בעתיד (עץ, אלומיניום, ברזל וכו’), להחליט באילו צבעים ואלמנטים לעטר אותם וכן לבחור בין תריסי גלילה ידניים או חשמליים.

מה עדיף, תריסי גלילה ידניים או תריסים חשמליים?
שאלת השאלות הזו עולה בכל פעם מחדש כאשר מבקשים בני זוג או אנשי מקצוע לקבל החלטות בנוגע לחלונות הבית. ובכן, לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות, תריסי גלילה ידניים נחשבים לזולים יותר ולמורכבים פחות בעת תיקון. לעומת זאת תריסים חשמליים מעניקים נוחות שימוש מקסימלית (בעיקר עבור ילדים או מבוגרים המתקשים בהרמת תריס ידני), יכולת וויסות הצללה ובעזרת אחריות מקיפה לאורך זמן גם אפס עלות במקרה של תיקונים.

שומרי המסורת המנועים הלכתית לתפעל את תריסי הגלילה החשמליים בשבת ישמחו לשמוע כי כיום ניתן לחבר את מנגנוני החשמל של תריסי הגלילה לשעון השבת המרכזי של הבית ולשלוט באופן מוחלט בפתיחתם ובסגירתם של החלונות על פי תוכנית מוקדמת טרם השבת, בדיוק כפי שמתכננים את שעות הדלקה והכיבוי של תאורת הבית במהלך השבת.
כמו כן ניתן בהחלט לבחור להתקין תריסי גלילה ידניים באזורים מסויימים ותריסי גלילה חשמליים בחללים אחרים ברחבי הבית וכך לנצל את יכולת השליטה בצורה מקיפה יותר ופשוטה מאד.

מצלילים ונהנים

ישראל נחשבת למדינה משופעת שמש, קרינתה של זו הולכת ומתחזקת מדי שנה והופכת אכזרית יותר כלפי חומרי הגלם מהם עשויים החלונות. הבוחרים בחלונות אלומיניום ובתריסי גלילה מחומר איכותי וחזק יכולים לישון בשקט יחסי. חומר גלם זה (אלומניום) אינו סובל מנזקי מזג אוויר ונחשב עמיד ביותר. לעומתם אלו הבוחרים בתריסים או חלונות עשויים עץ יווכחו כי הבלאי גדול ונזקיה של השמש גורמים לבעיות חמורות ולצורך תמידי בתחזוק.

מ.ח. תריסים וזכוכיות

חברת מ.ח תריסים מעניקה לכם סל שירותים מקיף הכולל ייעוץ והכוונה לעבודות אלומיניום, התקנה וביצוע עבודות אלומיניום ואחרות (לרבות חלונות, תריסים, דלתות, ויטרינות, פרגולות ועוד).

החברה הינה קבלנית מורשית של חברת קליל ושמחה להתקין עבורכם, לקוחות פרטיים או קבלנים בשירות הציבור את המערכות המתקדמות בעולם תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ עם מומחי החברה שישמחו להעניק לכם שירות מסור ואישי לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד לביצוע וגימור מושלמים.

תריסי חשמל צבעוניים בגדלים שונים ובמחירים אטרקטיביים, אלו התריסים הפופולאריים בשנים האחרונות.
אם בעבר, כאשר רציתים לרכוש תריסים לבית יכולתם לטלפן אל יצרן ולהזמין את התריסים מבוקשים באמצעות הטלפון, שכן רוב התריסים היו תריסים סטנדרטיים הזהים אחד לשני, כיום המצב השתנה.
צרכנים המגיעים אל אולמות התצוגה על מנת לבחור את תריסי החשמל המתאימים להם, נותרים בפה פעור מול ההיצע הגדול של דגמי תריסי החשמל, הצבעים והגדלים של התריסים המוצעים להם.

תריסי חשמל מגיעים במגוון גדלים, כך שאם אתם חוששים שמא לא תוכלו לאתר תריסים חשמליים המתאימים בגודלם לגודל החלון הגדול של המרפסת שלכם או החלונות הקטנים של חדר העבודה שלכם, תוכלו להיות רגועים, שכן כל אחד ואחד מכם יוכל לאתר תריס חשמלי בהתאם לגודל החלון שלו.
חשוב מאוד שתתאימו את התריסים אותם אתם מזמינים לסוג ההצללה הדרוש לכם.
כיום, תריסים המופעלים על ידי חשמל מאפשרים איכות חיים גבוהה.

תריסי חשמל בבנייה החדשה

אם בעבר, התריסים של כל דירה בבניין אשר נבנה היו תריסים מכאניים, כיום סטנדרט הבניה החדש כולל תריסי חשמל. אם אינכם מתכננים לקנות דירה חדשה בקרוב אך עדיין מעוניינים להחליף את אותם תריסים מכאניים אשר משווים לביתכם מראה מיושן ודורשים תיקונים מדי תקופה קצרה, גם אתם תוכלו לפנות אל חברה אשר משווקת תריסים חשמליים צבעוניים ובמגוון גדלים.

תריסים חשמליים יכולים לשנות את מראהו הכולל של הבית.
כיום, היצרנים שמים דגש לא רק על פונקציונאליות כפי שעשו בעבר, אלא גם על כל הקשור אל מרכיבי העיצוב.
הם מודעים לעובדה כי העידן החדש הכולל טכנולוגיות חדשות השפיע על יצרני הרהיטים, יצרני הסניטציה, יצרני כלי הבית ועוד, ולכן גם הם חייבים להישמע לדרישות הקהל וליצור תריסים אשר יכולים להתאים לדרישות שונות של חללי הבית והעיצוב השלט בם.

תריסי חשמל המוצעים לקהל הרחב הם תריסי גלילה.
אינכם צריכים להשתמש בכוח פיזי על מנת להעלות או להוריד אותם, שכן הם מופעלים באמצעות מנגנון חשמלי פשוט. כל שתצטרכו לעשות הוא ללחוץ על המתג הקבוע בקיר, על מנת שאותו תריס ירד או יעלה.
קיימת גם אפשרות לשלוט בהורדה והעלאה של תריסים אלו באמצעות שלט רחוק.

כיום, מיוצרים תריסי משוכללים המאפשרים שליטה על כמות האור בבית ועל דברים נוספים.
תריסים חשמליים אלו מאפשרים לכם שליטה מדויקת באשר לכמות האור הרצויה לכם בבית.
בתריסי חשמל משוכללים מותקנים חיישנים שתפקידם הוא לשלוט בכמות האור בהתאם לקרינת השמש.
בנוסף, בעונת החורף, החיישן יכול לזהות מצב בו הרוחות חזקות מאוד ולצמצם את השלבים עד סגירה מוחלטת.

תריסי חשמל ותקלות
הייצור של תריסים עם מנגנון חשמלי התחיל כבר בשנות השמונים, אך הצרכן הממוצע נמנע מלרכוש אותם משום העלות הגבוהה. כיום, טווח המחירים הינו רחב וכמעט כל אחד מהצרכנים יכול לאפשר לעצמו רכישה של תריסים אלו.
כיוון שהמנגנון של תריסי חשמל הוא מנגנון פשוט העשוי מחומרים חזקים, כמעט ואין תקלות כאשר מדובר בתריסים אלו. אך אם הן אכן מתרחשות ניתן לפתור אותן בקלות על ידי הזמנת איש מקצוע בעל ניסיון בכל הקשור אל תריסים ומערכות חשמל.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support